Servis

Záruka 10 let!
Za kvalitu naší práce ručíme. Jsme jedinou společností na trhu, která nabízí desetiletou záruku na statické vlastnosti a vodotěsnost těles našich čistíren. Věříme kvalitním materiálům, které používáme, a nestydíme se podepsat pod naší prací.

Snadná instalace

Zapomeňte na potíže, nepořádek a složitou práci. Instalace je pohodlná, levná a jednoduchá. Vše co potřebujete, je přívod proudu a vhodné místo. Podmínky se nezmění, ať už si vyberete jakoukoliv velikost. Nemilé překvapení Vám nezpůsobí podzemní voda ani hluboká instalace. Víme, co děláme…

Nízké provozní náklady

Naše čistírny odpadních vod jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a komponentů. Jejich životnost a spolehlivost zaručují hladký provoz. Moderní technologie zajišťuje nízkou četnost potřeby odčerpávání kalu a nízkou spotřebu elektrické energie.

Snadná obsluha

Čistírna pracuje téměř sama. Vše, co musíte dělat, je provádět příležitostné kontroly. Čistírny odpadních vod ACO Clara jsou spolehlivé. Ke kontrole provozu bude potřebovat jen několik minut Vašeho času týdně. Žádné opravy nebo složitá údržba…

Funkční a nenápadné kryty

Naše víka nic nepropustí. Čistírny ACO Clara umístěné v zahradě si navíc většinou nikdo ani nevšimne. Kryty jsou vyrobeny s důrazem na funkci a nenápadnost. Víme, že kryt je jedinou částí zařízení, které si můžete prohlédnout. Proto jsme jim věnovali zvláštní pozornost.

Maximální flexibilita

Z produktové řady ACO Clara si vybere každý. V nabídce jsou kompaktní čistírny odpadních vod pro rodinné domy, chalupy, pro bytové domy nebo hotely. ACO Clara si najde své místo všude. V zahradě nebo na rušné silnici, u čerpací stanice nebo na příjezdové cestě… Jen stěží najdete místo, kam by Vaše ACO Clara nepasovala.

Dostupný servis

Jsme tu pro Vás od samého začátku. Doporučíme Vám vhodný typ a velikost zařízení, zaškolíme obsluhu, a pokud budete chtít, dohlédneme i na instalaci a zprovoznění. Rozšířený záruční servis je samozřejmostí. Maximální důraz klademe na rychlost a profesionalitu.